Draft

Draft

Royal Basic-Fit Excelsior Brussels organiseert binnenkort 3 dagen 'Draft' om zijn regionale teams te vervolledigen

Dit gebeurt als volgt:

  • Woensdag 08 april 2015 (Zaal Jean Cappellemans – Vilvoordsesteenweg 170 – 1120 Brussel)
    • PUPILLEN et MINIEMEN van 14u00 tot 15u30
    • CADETTEN de 15u30 tot 17u00
  • Vrijdag 17 en 24 april 2015 (Sportcomplex van Neder – Lombardzydestraat, 120 – 1120 Brussel)
    • PUPILLEN: van 17u00 tot 18u30
    • MINIEMEN - CADETTEN : van 20u30 tot 22u00
Lees het vervolg
Paasstage (13/04/2015 – 17/04/2015)

Paasstage (13/04/2015 – 17/04/2015)

Ook dit jaar organiseert Basic-Fit Brussels zijn jaarlijkse Paasstage. Laat jouw kinderen genieten van een initiatie tot het basketbal tijdens de Paasvakantie en schrijf ze meteen in op deze link: http://oxiforms.com/?QCyRX

Stage de Pâques 2015

Lees het vervolg
Carnavalstages

Carnavalstages

Royal Excelior Basic-Fit Brussels organiseert tijdens de krokusvakantie géén carnavalstages.

Toch raden we jou aan om de stages van de Young Basketball Camp te volgen. HIER kan je alvast hun flyer, met alle informatie, bekijken.

Alle inschrijvingen gebeuren rechtstreeks via deze organisatie.

Lees het vervolg

Volgende wedstrijden

This week

  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - Linthout (DSP1 - lun., 23 mars 15 - 21:00)
  • Basic-Fit Brussels - Wolves Voo Verviers-Pepinster (N1 - jeu., 26 mars 15 - 20:30)
  • Belfius Mons-Hainaut - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HU14R - sam., 28 mars 15 - 09:00)
  • Castors Braine - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (U10 C 4&4 - sam., 28 mars 15 - 09:15)
  • Royal 4 - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (U7-U8 A 3&3 - sam., 28 mars 15 - 09:30)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - Castors Braine (U12 (Coach Atif) - sam., 28 mars 15 - 11:00)
  • Belfius Mons Hainaut - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HU21N - sam., 28 mars 15 - 12:30)
  • CEP Fleurus - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HU16R - sam., 28 mars 15 - 13:00)
  • Anciens 13 - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (U14P (Coach Caro) - sam., 28 mars 15 - 14:00)
  • Castors Braine - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HU16P - sam., 28 mars 15 - 15:15)
  • Linthout - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (U14P (Coach Gaëtan) - sam., 28 mars 15 - 16:30)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - Royal IV (U12 (Coach Gaëtan) – Super Coupe U12 - dim., 29 mars 15 - 09:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - UAAE (HU21P - dim., 29 mars 15 - 09:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - Castors Braine/United (U12 (Coach Gaëtan) – Super Coupe U12 Finale ou Consolation - dim., 29 mars 15 - 11:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - Ecole Europ. (HU18P - dim., 29 mars 15 - 11:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - ABC (U14P (Coach Fabrice) - dim., 29 mars 15 - 13:00)
  • Ecole Europ. - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HSP1 - dim., 29 mars 15 - 15:00)
  • Centre Formation AWBB - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (HU18R (Coach Laurent) - dim., 29 mars 15 - 15:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - United (DU19P - dim., 29 mars 15 - 15:00)
  • R. Basic-Fit Excelsior Brussels - BCS Uccle (U14P (Coach Gaëtan) - dim., 29 mars 15 - 15:00)
  • Canter - R. Basic-Fit Excelsior Brussels (DSP1 - dim., 29 mars 15 - 17:00)
Good to Know

Interessant

Les calendriers du deuxième tour sont disponibles dans la rubrique "Sport/Calendrier"

  •  

Fan worden en cadeau’s winnen Klik hier

Belangrijke informatie

Zie fotogalerij